Nespoutané ženy

Práce se sexualitou, tělem a energií

Žena je bytost schopná čehokoli, tak jak jsme schopny s láskou tvořit, umíme i se zlostí ničit. Díky harmonizaci své ženské energie, ukotvení se ve vlastním středu a splynutí s pradávnou podstatou ženy, se nám podaří navázat propojení se svou intuicí, tělem a duší…žít v harmonii, klidu a míru ve vztahu, v osobním i profesním životě.

Co vám kurzy přinesou?

  • Radost ze svého ženství!
  • Radost z prožívání vlastního těla!
  • Zvýšení sebevědomí.
  • Zlepšení intimního života.
  • Pochopení odlišností ženských a mužských kvalit.
  • Umění práce se svou sexuální (životní) energií.
  • Zvýšení energie
  • Zvýšení intuice
  • Porozumění svým emocím
  • Štěstí, spokojenost, svobodu, radost a naplnění!

 

Kurz pro ženy je zaměřen teoreticky i prakticky a především prožitkově.

Nadcházející kurzy 2019/2020:

Následující kurz je v přípravě a proběhne v lednu 2020. Informace o něm sledujte zde.

 

První kurzy „Nespoutanek“, jak jim interně mezi ženami říkáme, vznikly před dvěma lety s cílem zvýšit ženám seběvědomí, ukázat jim nekonečný potenciál vlastního těla a otevřít v ženách jejich přirozené ženské dary. Na kurzech se zaměřujeme na léčení těla i duše, práci s tělem, sexualitou, životní (sexuální) energií a práci s myslí.

Když jsem ženy, které již absolvovaly několik kurzů Nespoutanek, požádala, aby napsaly první tři slova, která je napadnou v souvislosti s absolvovanými kurzy, nejčastěji se opakovala tato slova: Radost, láska, svoboda, otevřenost, ženství…

Sama jsem absolvovala kurzy tantry a ženské kurzy, postrádala jsem na nich hloubkovou práci s vnitřní sexuální energií. Na kurzech „Nespoutanek“ se snažím toto téma, jež jsem intenzivně studovala v Indii, otevřít jak ženám, které předchozí zkušenosti s energetickou prací nemají, tak těm, které jsou již v této oblasti pokročilejší. Mým cílem je seznámit ženy s jejich dary, kterými jsou nejen jejich tělo, ale také dary, které nelze spatřit ani nahmatat. Používám k tomu nástroje, které jsou tělu vlastní a přirozené, jako je intenzivní práce s dechem, myslí, tělem, hlasem, emocemi a energetickými centry v těle. Vzhledem k mému studiu tantry v ČR i v Indii kurzy „Nespoutanek“ jsou spojením učení z východu a západu a splynutím pojetí indické tantry (z autentického učení v zemi, kde byla založena) a pojetím a použitím tantry v dnešním moderním světě. Pracuji s jednotlivými technikami tak, abych jim ponechala jejich hloubku a zároveň to byla schopna předat jednoduše, uchopitelně a použitelně i pro ženy, které ještě nemají zkušenost s energetickou prací na svém těle.

Nadcházející kurzy 2020:

LEDEN: „ŽENA SAMA SEBOU!“ – 30.1. – 2.2.2020 – Informace ZDE