PROBĚHLO: Dovolená Nespoutané ŽENY – LÁSKA a SVOBODA

Máš pocit, že Ti chybí energie? Že máš hodně povinností a málo radosti? Řešíš vztahy, mateřství, práci nebo chceš v životě změnu…tedy SAMU SEBE?
Chceš PROJEVIT A ŽÍT sebe samu?
Hlavními tématy jsou:
Odpuštění a Pokora (nejen ve vztahu k mužům, ale budeme tím trávit velký díl naší práce na sobě), Sebeláska, Propojení s přírodou (společnicí nám bude Matka Země, útočištěm les a kamarádkami léčivé byliny :-)), léčení vztahu k rodičům a svým kořenům, Práce se svou energií, sexualitou, tělem, čakrami ve spolupráci se Sluncem a Měsícem…
Přijeď strávit 7 dní v ryze ženské energii. Síla, která se skrývá v nás ženách je nekonečná a neskutečně silná. Je ji LÁSKA. Co se stane, když ji spojíme v ženském kruhu dohromady? Bude to NESKUTEČNÁ KRÁSA.
 
Strávíme 7 dní v proudu ženské energie, v bezpečném a komfortním prostředí a v krásné přírodě a magickém prostředí starého mlýna. Pojďte na chvíli vystoupit ze systému dnešního světa do příjemného ženského plynutí. Spojíme se se svou kreativní a láskyplnou podstatou uprostřed lůna přírody, tak abychom odstranily napětí z našeho těla a vrátily se k tomu, co je nám přirozené a je naším velkým darem.
Vystup ze své iluze a masky a zažij sebe samotnou takovou, jaká doopravdy jsi!
 
Kurz pro ženy je zaměřena teoreticky i prakticky a především prožitkově. Budeme pracovat se svou vnitřní energií, silou a tvořivou myslí.
Co se naučíte?
Pracovat se svou sexuální energií
Pracovat se svým pánevním dnem
Procítit své tělo a své pocity
Rozumět sama sobě
Pečovat o své ženství a zdraví pomocí bylin
Vnímat se, milovat se, ctít se!
Budovat zdravou sebedůvěru a sebe(vědomí)
Jógu pro práci s ženskou energií a další…
Pracovat s nepříjemnými zážitky a získat z nich pozitivní zkušenosti
Získáte?
Větší povědomí o svém těle a duši
Zdravou míru sebe(vědomí) a důvěry v sebe samu a život, který žijete
Nástroje pro svůj ženský osobní rozvoj
Otevření se své jemnosti a ženskosti
Zažijete?
Sílu ženství, sílu podpory, sílu sounáležitosti
Přechodové rituály
Sebe samu přirozenou v nevšedních i všedních situacích
Láskyplné přijetí ženského kruhu
Intuitivní tanec těla a duše v SOULADU
 
Kdy: 23.8. – 29.8.2019 (začínáme v pátek v 18hod a končíme v neděli v 15hod)
Kde: Paběnický mlýn
Cena: Akční cena: 5000,- při zaplacení zálohy do konce června!!!
Kurzovné 5550,- (při zaplacení zálohy 2500,- do 10.8. cena poté 6500,-) + 4550,- (ubytování 6 nocí, ajurvédská strava plná penze, pronájem prostor).

Účast pouze na víkend nebo ve zkráceném režimu?

Ano, i takto je možné se zúčastnit. Cena za víkend (Pá – Ne) je 3550,- Kč + strava a ubytování 1600,-Kč (Při zaplacení registračního poplatku 1500,-Kč do 10.8.) cena poté 3800,-Kč. + strava a ubytování

Dává Vám smysl ponořit se do své jedinečné ženské síly a čerpat z ní? Pojeďte s námi a užijte si týden v radosti, lásce a harmonii a přeneste si tyto nezbytné dary i do svého každodenního života!
 
Vítány jsou ženy každého věku, těhotné ženy, maminky.
Chceš objevit svou esenci ženství, svou přirozenost, celistvost, sebe samu?
Přidej se k nám ještě dnes!

 

PŘIHLÁŠKA:

Lektorka:

Ing. Darja Rádha Angel (bodyworker, lektorka jógy a pohybových terapií a práce s tělem)

Miluji tanec, pohyb, jógu, přírodu a terapii dotekem. Z těchto věcí jsem také vytvořila své poslání. Mým cílem je žít život naplno a vědomým způsobem. Mým mottem je: Přemýšlej způsobem, jakým chceš žít! Tanec, jóga, příroda a komunikace skrze dotek je má hlavní náplň života, stejně jako láska. Mým posláním je měnit lidem životy, pomoci jim zažívat radost, štěstí a vnitřní naplnění každý den. Jsem lektorkou pohybových terapií, dynamických i klidných stylů jógy, spontánního tance, terapeutkou, průvodkyní dotekem a vášnivou kuchařkou ajurvédské kuchyně. Posláním mé cesty je práce s vnitřní energií a skrze ní realizace života takového, jaký si ho přejeme mít! Již 10 let se věnuji pohybovým aktivitám a odstraňování bloků v těle skrze pohyb. Vnímám, že žena jako taková je sama o sobě velmi silné a hluboké stvoření.

Projekty: Pobyt v lese (www.pobytvlese.cz), kde spolu s Michalem Seifertem navracíme lidi zpět k přírodě, ke svému vlastnímu jádru a k hledání odpovědí na životní otázky ve svém nitru. Dalším naším projektem je Léčení dotekem (www.radhaangel.cz), kde učíme, jak moc je komunikace dotekem blahodárná pro psychickou pohodu i fyzické zdraví těla. Snažíme se přivést lidi zpět od bezkontaktního jednání ke kontaktnímu a uzdravit tak jejich tělo i vztahy.
Dále pomáhám ženám k návratu zpět ke své ženské energii. Činím tak formou cyklu kurzů – Nespoutaná žena (www.radhaangel.cz), kde se zabýváme zvládání své přirozené ženské role, rozvíjení tvořivosti, sexuality a svých ženských darů. Kurzy probíhají několikrát ročně a pokaždé
přicházím s novým tématem. “Pro ženu není vůbec nic nemožné. Naopak – Pokud si žena něco usmyslí – zkus jít proti ní a buď si jistý, že nevyhraješ. Žena žije v lásce a tam není vítěz ani poražený, tam jsou vítězové vždy dva.”

V neposlední řadě jsme s Michalem vytvořili dva online kurzy jógy. Ve chvíli, kdy jsme se dozvěděli, že čekáme miminko, to byla cesta, jak i nadále zůstat v kontaktu se svými žáky a provázet je jinou formou na jejich cestě jógy. Jde o Senzuální chakra jógu a Gravid jógu. Oba online kurzy budou velmi brzy uvedeny na trh.

Na své cestě jógy jsem se před těhotenstvím věnovala učení svých žáků, budoucích lektorů jógy, pomáhám zdokonalovat vlastní praxi také současným lektorům a mimo jiné jsem vedla v Hatha józe také zkušenou jogínku zpěvačku Björk.

Více o Darji na: www.radhaangel.cz, www.pobytvlese.cz, www.nespoutanezeny.cz, www.lecenidotekem.cz

 

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *