DVD – Angel Yoga 90min

Po mnoha vašich dotazech jsem se rozhodla stvořit DVD. Nicméně v začátku jsem netušila, co všechno je potřeba (a že toho bylo). Ale díky tomu jsem potkala mnoho spřízněných duší, díky kterým toto DVD s Angel Yogou spatřilo světlo světa.
Tato lekce jógy má 90min, je v něm zařazena meditace, pránájáma, očista čaker a velmi prožitková lekce Andělské jógy.

Zároveň v něm najdete nebeskou hudbu skladatele a klavíristy Tomáše Prokopiče (www.prokopic.cz), která vás přenese do jiných výšin a aktivuje vaše spirituální nitro.
Na obálce naleznete nádhernou andělskou ilustraci Veroniky Ždímal (www.veronikazdimal.cz) a nakonec se můžete pokochat nádherným a multifunkčním oblečením Marthy (www.martha.cz). Technické zázemí poskytl tým Online Fitness (ww.onlinefitness.cz), kde mimo jiné najdete i mé stále nové a nové lekce každý týden :-)!
Děkuji mockrát všem za spolupráci.

A co čekat od Andělské jógy:
Kdesi v minulosti mi andělé hodně moc pomohli a od té doby mi pořád pomáhají a i když si někdy stěžuji… Tak kde teď jako jste? Proč mi nepomůžete? Tak musím vždy konstatovat, že jsou o mnoho moudřejší a já ještě nevím to, co oni už dávno vědí :-). A že vše mají přesně načasované :-). Ano vše a je to naplánováno zcela dokonale, tak že by vás ani nikdy nenapadlo, jak dokonalé něco může být :-). Toto spojení s těmito účasnými bytostmi mě přimělo, vytvořit Andělskou jógu a provést tak sebe a vás blíže do svého nitra…Andělská jóga je klidná (avšak rozodně NE nenáročná) metoda ponoření se do svého vnitřního středu, do svého nitra a do své duše…je to vlastně meditace pohybem. A pamatujte si...cokoli, co se v našem životě děje, nemění nic na tom, že jediný úkol, který se od nás tady na zemi chce, je BÝT ŠŤASTNÝ…každý se to stále učíme, ale výsledek bude stát za to 😉

DVD můžete vyzvednout v Praze, Liberci, Ostravě a v Bohumíně. Nebo také nechat zaslat poštou!

Máte zájem? Napište mi.


Děkuji.

S láskou Darja Rádha

550 Kč
 1. renáta n
  3.11.2015 at 5:54

  ahoj, ráda bych Tvé DVD – Andělská jóga. Co mám pro to udělat? Díky moc a měj se krásně.
  r.

  Reply
  1. Darja Kaňová
   5.5.2016 at 9:18

   Ahojky Reni,
   kdykoli se můžeš stavit ho vyzvednout v Bohumíně, v Ostravě nebo ho zašlu na adresu :-). Případně Ti ho moc ráda po návratu osobně předám :-).
   Krásný den.
   S pozdravem Darja

   Facebook Andělská jóga: http://www.facebook.com/angelyogacz/

   Reply
 2. Marta
  4.6.2016 at 18:10

  Ahoj,
  ráda bych si objednala DVD – Angel Yoga. Vzhledem k tomu, že Ostrava je trochu z ruky, prosím o zaslání na adresu
  Chtěla jsem se zepta, zda nemáš i DVD Hatha Yogy? A ještě poslední dotaz, budeš jště mít lekce v online fitnes? Cvičila jsem 2x týdně, momentálně mi to chybí, lektorky, které Tě nahradily asi nejsou špatné, ale nějak mi nevyhovují.

  Reply
  1. Darja Kaňová
   20.6.2016 at 20:51

   Krásný den,
   Děkuji moc za objednávku DVD.
   Již brzy bude odhaleno…v online fitness bude pravděpodobně již od příštího týdne lekce s názvem „Štíhlá jóga“ s tímto zaměřením:
   Jóga zaměřena na tvarování postavy a zpevnění vnitřního i vnějšího svalstva, zvýšení flexibility a kondice. V lekci nechybí stěžejní prvky jógy jako správné dýchaní, koncentrace, napojení se na vnitřní střed a to vše je provázeno jógovými pozicemi ke zpevnění bříška, zadečku, stehen, paží a dalších částí těla. Účinnost každé lekce je podpořena asánami (pozicemi) stimulující lymfatický, trávící, hormonální a nervový systém, což jsou hlavní soustavy zodpovědné za hospodaření s tukovou vrstvou a zadržováním vody v těle. Dalším benefitem lekce je zklidnění,navození harmonii a klidné mysli, což zcela eliminuje potřebu těla ukládat si nové tuky.
   Motto: Rozhýbej tělo a rozhýbou se i věci ve tvém životě!

   Reply

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *