Intuitivní tanec pro nosící a těhotné

Pohyb léčí tělo a duši. Tanec otevírá energetické kanály našeho těla a nalazuje nás na vyšší vibrace. Intuitivní tanec je tanec bez konceptu a bez hranic. Každá hodina bude jiná. Intuitivní tanec je veden vnitřní moudrostí vašeho těla a já do něj vstupuji jemně hlasem, abych podpořila to, co se odehrává uvnitř vás…

Jinými slovy nic se nebudeme učit, dáme si prostor k projevení svého vnitřního světa. Nepotřebujete “umět” tančit. Nepotřebujete se nijak připravovat. 

Intuitivní tanec v mém podání je svobodný s jemným vedením mého hlasu, tak abych vám pomohla plně projevit sebe samu, své vnitřní já a uvolnit se do přítomného okamžiku. Intuitivní tanec působí velmi léčivě a vynáší na povrch naše neprojevené emoce. Tančit je zábava, radost, svoboda. Jde o aktivitu, kterou uvítají také naše miminka, protože z mé zkušenosti mají tanec velmi rádi. Je to kontakt s maminkou v přítomném okamžiku. Zažíváme přitom pocity radosti a naplnění a miminka to cítí. Dostáváme se jim blíže a více se otevíráme. Navazujeme hlubší kontakt s naším miminkem a také naším vnitřním dítětem. Jak často si dáme prostor tančit doma? Pojďme si vytvořit čas a prostor společně :-)!

Každá lekce bude mít své téma a bude podporující pro aspekty ženy ve vás. Bude podporovat jedinečnost každé z vás…

 

Pro koho jsou lekce určeny?

  • pro nosící maminky
  • pro občasně nosící nebo začátečnice
  • pro ženy těhotné
  • a také pro všechny ženy, které chtějí čerpat z ženské a mateřské energie 🙂

 

Kdy a Kde? Nepravidelně v předem oznámené termíny

Cena? 180,-Kč za lekci

Rezervace místa proběhne po registraci ZDE.

 

Co Vám to přinese?

Harmonii, klid a vyrovnanost

Vnitřní sílu

Ženskost a jemnost

Radost a naplnění

Důvěru v sebe samu

Oporu v sobě samé

Sebevědomí a sebeúctu

 

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *