PROBĚHLO: Léčení dotekem – jizvy a emoční bloky (celodenní)- Liberec

UMĚNÍ DOTKNOUT SE – aneb LÉČENÍ DOTEKEM

Léčení dotekem je jedna z nejstarších metod léčení. Dnes jsme se díky různým pomůckám a inovacím stali tak trošku „bezkontaktní“ společností, avšak láskyplný a vědomý dotek je nepostradatelnou součástí radostného a naplněného života.

 

 

 

Na přednášce si povíme:

Jak může dotek léčit?

Co je to vědomý dotek?

Co je to energetický dotek?

Jak se v těle ukládají emoce?

Jak tělo reaguje na dotek?

Pokročilé techniky dechu a jak díky nim umocnit efekt léčení?

Jak se příjemně a léčivě dotýkat druhého člověka?

Jak pracovat s emocemi při doteku a léčení?

Co to jsou jizvy a co mohou způsobovat?

Co to jsou emoční bloky? Jak vznikají a co způsobují?

Účastníci zjistí, jak na tom jsou s vlastními jizvami a bloky a jak jim ovlivňují život, energii, tělo a jeho funkčnost…

Dozvíte se o fyziologii jizvy a fungování mechanizmu řetězení, který objasňuje, jak se bolest z jizvy stěhuje do jiných míst na těle a jak poté (ne)funguje naše tělo.

S čím se dále ve workshopu seznámíte ?

Seznámíte se s technikami práce s jizvami a bloky a to i těmi hlubšími uvnitř těla. Ukážeme si prakticky, jak s nimi pracovat na první a druhé úrovni. Povíme vám o tom, jak s nimi pracujeme my na 3.úrovni v rámci individuálních terapií a proč.

S jakými jizvami například pracujeme ve své praxi?

císařské řezy, pooperační jizvy a porodní jizvy, nástřih hráze (epiziotomie), hlubší jizvy na svalech, jizvy po operacích kloubů, srůsty po laparoskopiích a gynekologických operacích, jizvy po implantátech, emoční bloky na solaru, hrudníku a mezi lopatkami a mnoho dalších…

 

Pro koho je workshop určený?

pro ženy i muže bez rozdílu věku!

– pro maséry, terapeuty a jedince, kteří pracují s ostatními lidmi

– učitele jógy, tance a jiných technik, kde se fyzicky nebo energeticky dotýkáte druhého člověka

– pro rodiče „hyperaktivních“ dětí

– pro ty, co se chtějí láskyplně a příjemně dotknout svých blízkých

 

Ukážeme Vám to, co nám nejlépe funguje v naší terapeutické a masážní praxi a proč nám klienti říkají, že tak krásnou masáž a láskyplný dotek ještě nezažili.

Workshop zahrnuje teorii a velkou část praxe. Můžete také přijít se svými otázkami k tématu nebo praxi, které se věnujeme.

 

„Na stáří jizvy nezáleží – uleví se vám, budete mít více životní energie, radosti, poleví chronické bolesti, obnoví a rozvine se potěšení ze života, i intimního.“

Pro zajímavost: Jak jizvy a emoční bloky ve své praxi léčíme ?

Jizvy je možné léčit, a tím navracet do těla životní vitalitu, radost a potěšení. Lidé, kteří léčením jizev prošli, jsou překvapeni, kolik mají po absolvování procedury najednou energie! Jizvy léčíme jemnější i silnější masáží (podle typu a stáří jizvy) ricínovým olejem. Přírodní ricínový olej pomáhá rozpouštět zjizvenou tkáň.

Díky specifické masáži jizvy se tato postupně zmenšuje, a spolu s ní i necitlivost zjizvené tkáně. Tento efekt není jen lokální – v místě jizvy –, ale ovlivňuje prožívání celého těla i psychiku. Například jizva vzniklá ze zákroku odstranění slepého střeva může díky řetězení napětí ve svalové tkáni způsobovat bolesti zad či migrény. Jizvy ve vagině či oblasti podbřišku jsou pochopitelně také úzce provázané s prožitkem intimního života, a mohou výrazně limitovat potěšení.

Celodenní kurzovné (včetně meditace na mp3): 1500,-Kč při platbě zálohy 500,- do 2.11.2017. Cena poté a na místě: 1750,- Kč.

Platební údaje: Zálohu můžete zaplatit na číslo účtu: 888000440/2010, variabilní symbol: 051117, do poznámky připište, prosím, celé své jméno.

Kdy? Začneme v neděli 5.11. od 8,30 hod a budeme končit v 17,30.

Kde? Siddha Yoga Studio, Husova 21/13, Liberec (ve 3. patře zeleného domu, vchod vedle Kebab restaurace)

 

Co s sebou?

karimatku nebo měkkou podložku na ležení, přehoz nebo prostěradlo pod sebe ještě na karimatku, deku na sebe, pohodlné oblečení pro ležení, sezení a jiné pozice, zároveň však něco teplého – mikinu, hrubé ponožky…, svačinu, pití, ricinový olej, středně velký šátek nebo škrabošku na spaní pro zakrytí očí, sešit a tužku na poznámky, dobrou náladu a otevřenou mysl 🙂

Chceš odstranit bloky ze svého těla? Mít tělo živé, zdravé a funkční? Chceš mít tělo zdravě citlivé a otevřené srdce?

Přihlaš se zde:

Lektoři:

Ing. Darja Rádha Angel (bodyworker, lektorka jógy a pohybových terapií a práce s tělem)

Být celistvou šťastnou bytostí žijící v hojnosti a lásce, pro mě znamená, neustálou a hlubokou práci na sobě samé a plnění svého životního záměru. Mým cílem je vést lidi ke svobodě, lásce a otevření, tak aby mohli poznat sami sebe a dokázali dojít k naplňování svého záměru, očistili energetickou zátěž rodiny a minulosti a žili tady a teď a sami za sebe. Dělá mi radost léčit lidi skrze jógu, tanec, masáže, léčivé fyzické i energetické doteky.

Více o Darji na: www.radhaangel.cz, www.artoftouch.cz a www.pobytvlese.cz.

 

Michal Seifert (bodyworker, průvodce Pobytem v lesem)

Skrze práci s tělem a terapiemi v lese pomáhám lidem v objevování jejich darů, léčení strachů, přijetí svých temnot a stínů, pomáhám léčit stará zranění, jizvy, emoční bloky v těle a pocity vlastní
nedokonalosti. Mým záměrem je otevírat muže a ženy k tomu, aby poznali plný potenciál svého těla
a mysli, aby se otevřeli potěšení a zcitlivěli sebe a své tělo natolik, že mohou zažívat větší potěšení a žít svůj život intenzivně v radosti a lásce.

Více o Michalovi na: www.artoftouch.cz a www.pobytvlese.cz.

 

 

 

1500 Kč

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *