PROSINEC: Úplňkový ženský kruh: Můj porodní příběh

Úplňkový ženský kruh na téma: Můj porodní příběh + Vedená imaginace porodu tak, jak jsem ho chtěla prožít.
Ženského kruhu se záměrem léčení svých zážitků z porodu se mohou účastnit ženy po porodech i ty, které by si chtěly „znovu prožít“ porod, kdy byly narozeny ony samy. Také já se s vámi podělím o svůj porodní příběh, který se odehrál doma, kdy jsme v tom byli pouze my tři sami (já, můj partner a malý Myšák v bříšku), tehdy bez znalostí o porodech a v napojení na sebe.
 
Kdo jsem?
Jmenuji se Darja Rádha Angel.
Jsem žena sama na své cestě s vášní pro byliny, tanec, jógu, život. Dávám prostor pro růst a objevení sebe sama dalším ženám v kurzech Nespoutané ŽENY.
V tuto chvíli se věnuji studiu psychologie a studiu a praxi porodní báby. Mými učiteli jsou: Marisa Alcalá, Kataka, Lara, Madlen, Zuzanka, ženy z kruhu babství, těhotné ženy, malý a velký Myšák :-).
 
Co prožijete?
Silné porodní příběhy žen, které vás vezmou za srdce. Bude mi ctí, když se s námi podělíte o svůj jedinečný porodní příběh a dovolíte si tak uzdravit samu sebe zase o kousek víc a posunout se ke světlu lásky.
Řekneme si o tom, jak by ideální porod maminky v napojení s miminkem mohl vypadat…a pak si jej vy samy prožijete tak, abyste cítily soulad v sobě a uzdravení svých předchozích zkušeností. Vodítkem vám bude mnou vedená porodní meditace (imaginace pro můj porod nebo sebe narození).
 
Kdy? Čtvrtek 12.12. v 17 – 20hod
Cena? 350,-Kč
Kde? Kavárna Matky Sobě, Bartolomějská 221, Kutná hora
Přihlášky:  Počet míst je omezen, přihlásit se je potřeba předem!

Lektorka:

Ing. Darja Rádha Angel (bodyworker, lektorka jógy a pohybových terapií a práce s tělem)
Miluji tanec, pohyb, jógu, přírodu a terapii dotekem. Z těchto věcí jsem také vytvořila své poslání. Mým cílem je žít život naplno a vědomým způsobem. Mým mottem je: Přemýšlej způsobem, jakým chceš žít! Tanec, jóga, příroda a komunikace skrze dotek je má hlavní náplň života, stejně jako láska. Mým posláním je měnit lidem životy, pomoci jim zažívat radost, štěstí a vnitřní naplnění každý den. Jsem lektorkou pohybových terapií, dynamických i klidných stylů jógy, spontánního tance, terapeutkou, průvodkyní dotekem a vášnivou kuchařkou ajurvédské kuchyně. Posláním mé cesty je práce s vnitřní energií a skrze ní realizace života takového, jaký si ho přejeme mít! Již 11 let se věnuji pohybovým aktivitám a odstraňování bloků v těle skrze pohyb. Vnímám, že žena jako taková je sama o sobě velmi silné a hluboké stvoření.

Projekty:

Pomáhám ženám k návratu zpět ke své ženské energii. Činím tak formou cyklu kurzů – Nespoutaná žena (www.nespoutanezeny.cz), kde se zabýváme zvládání své přirozené ženské role, rozvíjení tvořivosti, sexuality a svých ženských darů. Kurzy probíhají několikrát ročně a pokaždé přicházím s novým tématem. Dalším naším projektem je Léčení dotekem (www.lecenidotekem.cz), kde učíme, jak moc je komunikace dotekem blahodárná pro psychickou pohodu i fyzické zdraví těla. Snažíme se přivést lidi zpět od bezkontaktního jednání ke kontaktnímu a uzdravit tak
jejich tělo i vztahy. Pobyt v lese (www.pobytvlese.cz), kde navracíme lidi zpět k přírodě, ke svému vlastnímu jádru a k hledání odpovědí na životní otázky ve svém nitru. Na své cestě jógy jsem se před těhotenstvím věnovala učení svých žáků, budoucích lektorů jógy, pomáhám zdokonalovat vlastní praxi také současným lektorům a mimo jiné jsem
vedla v Hatha józe také zkušenou jogínku zpěvačku Björk.

Více o Darji na: www.radhaangel.cz, www.nespoutanezeny.cz, ww.lecenidotekem.cz
www.pobytvlese.cz,

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *