Nutriční poradenství

Nutriční poradenství je nezbytnou součástí zdravého životního stylu. Za dobu, kterou se zabývám studiem důsledků jídla na naše tělo, jsem se setkala se spoustou zajímavých souvislostí v celém našem životě.

Zkrátka  – strava ovlivňuje všechno v našem těle, ale také v našem životě, a je tomu samozřejmě i naopak. Všechny situace v našem životě ovlivňují také to, co preferujeme v našem jídelníčku. Dobrá zpráva je, že můžeme své potíže začít řešit z jednoho, druhého nebo z obou konců :-).

Dnes jsou známé různé způsoby přístupů ke stravě. Mě osobně nejvíce zajímají a v životě ovlivnily právě celostní přístupy jako Ajurvéda, Čínská medicína a jiné.

Nelze oddělit tělo a duši v ničem, co děláme. Musíme k sobě přistupovat jako k celku a své problémy také řešit celistvě.

Z tohoto důvodu se se svými klienty snažím pracovat paralelně na změně stravy a zároveň na změně svého myšlení a přístupu k životu, protože společná práce na všech aspektech našeho života přináší nejlepší a nejvýraznější výsledky. Pokud se však cítíte vedeni začít pouze zdravou stravou a nezabývat se ostatním, pojďte do toho, do čeho máte chuť…ostatní přijde samo :-).

V závislosti na individualitě každého člověka jsem vyvinula několik celostním výživových programů, nicméně to ještě k individualitě nestačí. Tyto výživové programy mají pouze svůj rámec, který přizpůsobím potřebám každého nebo vytvořím zcela nový koncept. Nejdůležitější však je, že jídelníček jako takový bude unikátně sestavený jen na vaše tělo a pro vaše potřeby, bude vycházet z vašich stravovacích preferencí, časových, finančních a jiných možností :-).

Máte zájem? Napište mi.

dle výběru nutričního programu

Komentáře již nejde přidat.