PROBĚHLO: Pracovně – tvořivé setkání ve Mlejně

Krásný den, přátelé,

jak už jsem mnohým z vás říkala, Michal Seifert koupil nemovitost – starý mlýn – na nádherném místě plném energie s rybníkem a v lesích v Paběnicích (https://www.facebook.com/pabenickymlyn/), nedaleko Čáslavi, kde budeme pořádat kurzy a další tvořivá setkání. Momentálně zde probíhá rekonstrukce, nicméně již teď se zde můžete přijet podívat. Pokud jste lektoři a hledáte místo pro své studenty k pořádání kurzů se sálem, ubytovací kapacitou, ajurvédskou kuchyní a krásnou přírodou, neváhejte a napište nám email. Termíny se plní již teď :-).

POZVÁNKA NA PRACOVNĚ – TVOŘIVÉ SETKÁNÍ:
Michal: „Kdo budete chtít, tak od 4.5. do 8.5. budu pořádat akci na mlýně. Mimo práce, bych chtěl, aby to bylo setkání tvořivé, tedy nejen pracovní, ale také hravé.
Vítáni budou muži, ženy i děti, které tímto srdečně zvu.
Chtěli bychom zde krom nasycení žaludků grilovanými pochutinami, dát i něco tělu a mysli. Darja zde povede lekce jógy a meditací, večery mohou být pro sdílení, mužské a ženské, také mužsko-ženské, louky vyzývají k fotbalu, rybník k vodním radovánkám a lovu ryb. Chtěli bychom v rámci tohoto času také postavit potní chýši a udělat zde obřad. Prostě máme mnoho možností vyřádit se jak pracovně, tak zábavně. Akce je pro ty, co chtějí přiložit ruku k dílu za byt a stravu, pro ty co se chtějí jen podívat a pobýt, je účast za příspěvek.

Ubytování bude ve vlastním spacáku…možno na posteli pod střechou nebo ve stanu nebo na krásné půdě ve stodole. Funkční sprchy s teplou vodou jsou momentálně dvě a splachovacích záchodů přehršle :-). Takže i o komfort je zde postaráno. Ženy mohou s Darjou vařit a tím se přiučí ajurvédské kuchyni nebo mohou uvařit něco ze svých oblíbených “specialit”, případně mohou osedlat košťata a hadry a udělat mlýn čistější a krásnější, tvořit spolu s dětmi či přiložit ruku k dílu aktivitou, která je napadne :-).
Muži se zase mohou vyřádit s motorovou pilou, sekerou, pokud jim zahálí doma, nebo křovinořezem…materiálu je dosti :-).
Chceš přijet? Tak tě prosím o zapsání se na tomto formuláři, ať v tom máme trochu přehled.
https://goo.gl/forms/4PbN7LoOsjiD59c02
Díky, Michal

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *