PROBĚHLO: Nespoutaná ŽENA – SEXUALITA & LÉČENÍ

Máš pocit, že Ti chybí energie? Že máš hodně povinností a málo radosti? Řešíš vztahy, mateřství, práci nebo chceš v životě změnu?
 
Přijeď strávit 7 dní v ryze ženské energii. Síla, která se skrývá v nás ženách je nekonečná a neskutečně silná. Co se stane, když ji spojíme v ženském kruhu dohromady? Bude to POŘÁDNÁ JÍZDA.
 
Strávíme 7 dní v proudu ženské energie, v bezpečném a komfortním prostředí a v krásné přírodě a magickém prostředí starého mlýna. Pojďte na chvíli vystoupit ze systému dnešního světa do příjemného ženského plynutí. Spojíme se se svou kreativní a láskyplnou podstatou uprostřed lůna přírody, tak abychom odstranily napětí z našeho těla a vrátily se k tomu, co je nám přirozené a je naším velkým darem.
 
Na tomto kurzu se setkáte opět s novými technikami k nalezení sebe sama, takovými, které jsme na předešlých kurzech ještě takto do hloubky neprobíraly a jsou pro náš naplněný a spokojený život velmi zásadní. Budeme se věnovat opět svému zdravému otevření sexuality a sexuální síly, léčení sebe sama a léčení druhých. Při tomto kurzu bude na některé z bloků přítomen opět Michal Seifert pro léčení Vašich vztahů s muži a Tajemstvím pánevního dna Vás provede specialistka na tuto oblast Daniela Skálová.
Podíváme se na naše pánevní dno hned z několika rovin.
V rovině fyzické se naučíme poznávat a izolovaně aktivovat jednotlivé svalové vrstvy pánevního dna.
V emoční rovině, tedy psychosomatické, se podíváme na to, jak navazovat kontakt se svojí vitalitou a radostí, jak být v kontaktu sama se s sebou.
V rovině energetické si vyzkoušíme jak spojit práci s dechem pro čerpání energie z našeho pánevního dna…
 
Žena je bytost schopná čehokoli, tak jak jsme schopny s láskou tvořit, umíme i se zlostí ničit. Díky harmonizaci své ženské energie, ukotvení se ve vlastním středu a splynutí s pradávnou podstatou ženy, se nám podaří navázat propojení se svou intuicí, tělem a duší. A žít v harmonii, klidu a míru ve vztahu, v osobním i profesním životě.
 
Kurz pro ženy je zaměřena teoreticky i prakticky a především prožitkově. Budeme pracovat se svou vnitřní energií, silou a tvořivou myslí.
 
 
 
Co je náplní kurzu v našem ženském kruhu?
Práce s vnitřní ženskou energií
Masážní techniky
Shakti yoga (Ženská jóga – Cesta k sobě samé)
Ajurvéda & Léčitelská praxe
Probuzení svého těla, jeho živosti, divokosti a nespoutanosti a jak s tím pracovat
Práce s pánevním dnem
Pokročilé techniky s dechem
Čokoládový (kakaový) rituál dle starodávné tradice
Dynamické Oshovy meditace
Ženské sdílecí kruhy
Pohyb v přírodě a splynutí s jejími dary
Spontánní tanec (pohyb)
Rozvíjení svých smyslů a čištění čaker
Energetická práce
Harmonizace vnitřního muže, vnitřní ženy a vnitřního dítěte
Vědomý přenos energie & Tvořivá magie (Cesta za splněním si vlastních přání)
Úplňkový rituál
Práce se zvýšením své sebedůvěry (Kroky, jak dosáhneme přirozené sebehodnoty, sebevědomí a sebelásky.)
 
Co Vám to přinese?
Ženskou sílu, nekonečnou energii a zjistíte, že jako žena můžete dokázat zázraky :-)!
Radost v každém okamžiku, užívání si svého těla
Zvýšení vlastního sebevědomí
Zlepšení intimního života
Pochopení odlišností a různých krizových situací v partnerství
Získání povědomí o přírodním starodávném léčitelství
Zjednodušení života díky správnému cílení své energie
Zvýšení energie a chuti do života
Vytříbení vlastní intuice a pochopení svých emocí
Štěstí, spokojenost, radost a naplnění!
 
 
Kdy: 19.11. – 25.11.2018 (začínáme v pondělí v 16hod a končíme v neděli v 15hod)
Kde: Paběnický mlýn
Cena: Kurzovné 5900,- (při zaplacení zálohy 3000,- do 2.11. cena poté 6500,-) + 4600,- (ubytování 6 nocí, ajurvédská strava plná penze, pronájem prostor).
 
Dává Vám smysl ponořit se do své jedinečné ženské síly a čerpat z ní? Pojeďte s námi a užijte si týden v radosti, lásce a harmonii a přeneste si tyto nezbytné dary i do svého každodenního života!
 
Vítány jsou ženy každého věku, těhotné ženy a také ženy, které jsou zrovna teď na cestě objevování krásy svého ženství :-)!

 

PŘIHLÁŠKA:

Lektorka:

Ing. Darja Rádha Angel (bodyworker, lektorka jógy a pohybových terapií a práce s tělem)

Miluji tanec, pohyb, jógu, přírodu a terapii dotekem. Z těchto věcí jsem také vytvořila své poslání. Mým cílem je žít život naplno a vědomým způsobem. Mým mottem je: Přemýšlej způsobem, jakým chceš žít! Tanec, jóga, příroda a komunikace skrze dotek je má hlavní náplň života, stejně jako láska. Mým posláním je měnit lidem životy, pomoci jim zažívat radost, štěstí a vnitřní naplnění každý den. Jsem lektorkou pohybových terapií, dynamických i klidných stylů jógy, spontánního tance, terapeutkou, průvodkyní dotekem a vášnivou kuchařkou ajurvédské kuchyně. Posláním mé cesty je práce s vnitřní energií a skrze ní realizace života takového, jaký si ho přejeme mít! Již 10 let se věnuji pohybovým aktivitám a odstraňování bloků v těle skrze pohyb. Vnímám, že žena jako taková je sama o sobě velmi silné a hluboké stvoření.

Projekty: Pobyt v lese (www.pobytvlese.cz), kde spolu s Michalem Seifertem navracíme lidi zpět k přírodě, ke svému vlastnímu jádru a k hledání odpovědí na životní otázky ve svém nitru. Dalším naším projektem je Léčení dotekem (www.radhaangel.cz), kde učíme, jak moc je komunikace dotekem blahodárná pro psychickou pohodu i fyzické zdraví těla. Snažíme se přivést lidi zpět od bezkontaktního jednání ke kontaktnímu a uzdravit tak jejich tělo i vztahy.
Dále pomáhám ženám k návratu zpět ke své ženské energii. Činím tak formou cyklu kurzů – Nespoutaná žena (www.radhaangel.cz), kde se zabýváme zvládání své přirozené ženské role, rozvíjení tvořivosti, sexuality a svých ženských darů. Kurzy probíhají několikrát ročně a pokaždé
přicházím s novým tématem. “Pro ženu není vůbec nic nemožné. Naopak – Pokud si žena něco usmyslí – zkus jít proti ní a buď si jistý, že nevyhraješ. Žena žije v lásce a tam není vítěz ani poražený, tam jsou vítězové vždy dva.”

V neposlední řadě jsme s Michalem vytvořili dva online kurzy jógy. Ve chvíli, kdy jsme se dozvěděli, že čekáme miminko, to byla cesta, jak i nadále zůstat v kontaktu se svými žáky a provázet je jinou formou na jejich cestě jógy. Jde o Senzuální chakra jógu a Gravid jógu. Oba online kurzy budou velmi brzy uvedeny na trh.

Na své cestě jógy jsem se před těhotenstvím věnovala učení svých žáků, budoucích lektorů jógy, pomáhám zdokonalovat vlastní praxi také současným lektorům a mimo jiné jsem vedla v Hatha józe také zkušenou jogínku zpěvačku Björk.

Více o Darji na: www.radhaangel.cz, www.pobytvlese.cz, www.nespoutanezeny.cz, www.lecenidotekem.cz

 

5900 Kč

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *