PROBĚHLO: TRANSFORMAČNÍ jógová dovolená

Týden s jógou a originálním doprovodným programem pro začátečníky i pokročilé…

Třetí srpnový týden letošního roku se opět můžete přidat na pobyt, na kterém načerpáte inspiraci, energii a možná i nastartujete nový způsob života. 

Těšit se můžete na dva jógové bloky denně – ráno a odpoledne. Každý den budeme začínat společnou meditací a následným cvičením s pránajámou a relaxací. Jeden den v týdnu si také budete moci vyzkoušet, jaké je to vstávat a meditovat za východu slunce a jeden den v týdnu věnujeme praxi mauny, tedy vnějšího i vnitřního ticha. Pokud jste spáči, snad vás uklidní, že všechny části programu budou čistě dobrovolné, můžete tedy zůstat v posteli… 😉

Kromě jógy máme nachystaný krásný doprovodný program – meditace, přednášky, masáže a jako zlatý hřeb nás letos čeká kakaový rituál. To vše v přírodě v poklidné horské krajině, se dvěma lektorkami – Monikou Winklerovou a Darjou Rádha Angel. 

Na týdenním pobytu vás každé ráno a odpoledne čekají lekce jógy a meditace. Součástí lekcí budou mantry, dýchací cvičení, relaxace i meditace. Vyzkoušíme různé styly jógové praxe: Rádža jóga, Yin jóga, Vinyasa Yoga, Ashtanga Vinyasa yoga, Senzuální jóga)

Dále bude program bude věnován…

  • přednáškám,
  • cvičením
  • meditačním praxím
  • cvičením ve dvou
  • thajské jógové masáži
  • jóga nidře.

 

Tématicky se budeme držet následujících témat: Základy ajurvédy, Jóga pánevního dna, Meditace na otevření srdce, Léčení dotekem (vědomý dotek a masáž), Patanjaliho jógasútra, Mantry na každý den, Yin jóga a meridiány. 

Nebojte se, pokud vám tato slova nic neříkají, není nutná žádná předchozí zkušenost. Účast na programu je čistě dobrovolná, takže si můžete vybrat, co vás zaujme a zbytek času klidně věnovat procházkám lesem.

Čekají nás dva speciální dny – jeden den v týdnu si vyzkoušíme, jaké to je vstávat na východ slunce a praktikovat jógu v tomto čase a další speciální den bude věnován pobytu se sebou samým v tichu, které se v jógové terminologii označuje slovem mauna. V mlčení se ukrývá velká síla a velmi pomáhá zklidnění mysli a znovu-nalezení sebe sama.

Večery věnujeme povídání o józe, sdílení našich příběhů, zpěvu manter, meditacím a jeden speciální večer vyhradíme pro kakaový rituál.

Kdy: 12. srpna – 18.srpna 2019 (program začíná v pondělí v 17:00 a končí nedělním obědem ve 13:00)

Kde: Horská chata Antarik Valašská Senice 01 Francova Lhota, 75614 Česká republika

Kurzovné: Při objednávce a platbě do 30.6. 2019 platí předprodejová cena 3 500 Kč za přípravu a program. Poté již plná cena 4 200 Kč.

Ubytování: Zvlášť se platí ubytování v hotelu – 750 Kč/den ubytování s plnou penzí v pokojích s koupelnou na pokoji. Celkem za celý pobyt tedy 4 500 Kč.

Těšíme se na vás! 

PŘIHLÁŠKY: darja.yoga@gmail.com

 

Lektroky:

Darja Rádha Angel

Certifikovaná lektorka Hatha Yogy (200 hod., Indie) a Ashtanga Vinyasa Yogy  (200 hod., Indie). Praktikuje různé jógové styly, také svou vlastní metodu Senzuální jógy, věnuje se studiu ájurvédy a ájurvédskému vaření, které vnímá i jako způsob a prevenci léčby nemocí. Velmi rezonuje s indickou kulturou a s Indii, kde v minulosti také žila. Věnuje se studiu těla – toho vnitřního i vnějšího a jeho vlivu na náš život, řadě druhů masáží. Je průvodcem práce s tělem, sexualitou a lektorkou jógy.

Web: www.radhaangel.czwww.nespoutanezeny.cz 

Monika Winklerová

„Jóga, tanec, zpěv a meditace –  vše co nás vrací tady a teď, z hlavy do těla. A vede nás k vědomí toho, že vše má svůj důvod a že když se odevzdáme, je o nás vždy dobře postaráno.“

Výuce jógy se věnuje již osm let a absolvovala několik učitelských kurzů a studijních cest do Indie. Je certifikovaná lektorka Rádža jógy (200 hod., ČR), Ashtanga Viyasa Yogy (200 hod., Indie), Hatha Yogy  (200 hod., Indie), Yin Yogy (100 hod, ČR) a fasciální jógy. Kromě jiného se věnuje studiu muzikoterapie, aromaterapie a masážím.

Web: www.shaktiyoga.cz

 

Harmonogram dne

7:00 – cca 8:45 Ranní jóga (Východ slunce jóga – 6:15 – 7:30) Vyzkoušíme různé styly jógové praxe: Rádža jóga, Yin jóga, Vinyasa Yoga, Ashtanga Vinyasa yoga, Senzuální jóga)

9:00 snídaně

11:00 – cca 12:35 (11:30 – 13:00) dopolední blok – tématické přednášky/workshopy  (Základy ajurvédy, Jóga pánevního dna, Meditace na otevření srdce, Léčení dotekem (vědomý dotek a masáž), Thajská jógová masáž, Patanjaliho jógasútra, Mantry na každý den, Yin jóga a meridiány, Párová jóga)

13:00 oběd

16:30 – cca 18:00  (17:00 – 18:30) odpolední blok – přednáška/praxe (viz témata výše, podle společného naladění se bude střídat jógová praxe s teorií tak, ať je celodenní program v rovnováze.)

18:30 večeře

20:00 – cca 21:00 večerní blok – satsang, promítání, tanec, meditace, kakaový rituál

3500Kč

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *