Lalita4 Lalita5 Lalita3 Lalita2 Lalita1 Krystaly

Mayská tradice

Hned poté, co jsem se vrátila z cesty po Balkáně, jsem se zúčastnila workshopu Mayského tradičního léčení. Vlastně jsem z konce cest dost spěchala, abych to vše stihla. 

Seminář, o který mi tak šlo, byl s mou oblíbenou učitelkou dávných tradic a porodní bábou Lalitou z Kolumbie z tradice Mhuysca a to za přítomnosti další úžasné porodní báby a taktéž mé oblíbené a milé učitelky dávných tradic Angeliny z Mexika. Tudíž můj příjezd byl dost zběsilý (což mi později dalo tělo dost sežrat pochopitelně, o tom později). 

Strávila jsem 18hod za volantem v posledních 2 dnech dovolené, a poslední noc před workshopem spala jen 2 hod. Nicméně díky mentální a energetické výživě z workshopu jsem mohla i tak během něj dost dobře fungovat a naučit se spoustu nových věcí. A strávit požehnaný čas s těmito krásnými rodinami i mimo samotnou výuku.

Mimo jiné jsem přivezla tyto nádherné kameny z tradice kolumbijské rodiny, která se práci s kameny věnuje už po mnoho generací a když jsem je poprvé “okusila” na svém těla, cítila jsem něco skutečně magického. 

Přestože si velmi zakládám na doteku svými dlaněmi, věděla jsem, že je prostě POTŘEBUJI a že budou velmi léčivé i pro mé klienty. Pořídila jsem jak obsidiánové pro vytahování temnot, chladů, blokád a očistu těla. Tak z Jadeitu pro hojnost života, štěstí, radost, zdraví a bohatství. Vzhledem k rituálnímu způsobu, kterým tato rodina kameny ze Země získává a stará se o ně a vzhledem k záměru, jaký byl do nich vložen, jsou velmi silné. 

Poté, co již řada mých klientů měli možnost je okusit na svém těle (jelikož jsem je od té doby téměř nedala z ruky :D), mohu říct, že pracovat s nimi a taktéž je používat pro sebe je skutečné požehnání ❤ .

Brzy vám nabídnu přímo krystalovou terapii, momentálně si můžete užívat léčivých krystalů v mém rituálu Léčení dotekem a při Léčení jizev ❤ .

www.lecenidotekem.cz

Fb: https://www.facebook.com/zenakteravi

https://www.facebook.com/darja.radha.angel

Insta: https://www.instagram.com/darjaangel/

P.S.: Nenechte se mýlit, krystal, který držím v ruce, je skutečně na mayskou sobadu (hloubkovou masáž břicha) a jiné části, ne do intimních partií 😁❤.

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *