✨ DRAČÍ JÓGA + KAKAO + RITUÁL VODA – Kutná Hora ✨

Pojďme společně oslavit nadešlý LETNÍ SLUNOVRAT a ELEMENT VODY v termínu 9.7. v Kutné Hoře v komorním kruhu u ohně a spolu s lekcí DRAČÍ JÓGY nebo BEZ – dle Vaší preference ❤️🐉. Mohu prozradit, že odpoledne bude magické ❤️💫.

 

 

 

Rituálem podpoříme záměrem i prakticky proudění energie KUNDALINI v celém těle, podpoříme tak plodnost života, projektů, radosti, proudění a uvolnění emocí. Element vody velmi úzce souvisí s emocemi a změnami v životě. Budeme pracovat s DECHEM, procvičíme tělo DRAČÍM POHYBEM & DRAČÍ JÓGOU a SMYSLOVOU MEDITACÍ se přeneseme do svého vnitřního světa PODVĚDOMÍ a nastartujeme kreativitu pomocí své FANTAZIE ❤️✨.

 

V době kdy je příroda šťavnatá a v plném rozpuku a naše energie je v přechodu archetypu milenky a matky… naše nálada je také šťavnatá a plná. Pojďme ji společně rozproudit do takové vibrace 🍓🍓🍉 a podpořit krásu, šťavnatost a plnost v sobě i okolním světě ❤️✨.

 

 

Kdy: Neděle 9.7. v 15,30 – předpokládaný konec ve 21,30

Kde: Kutná Hora

Cena: 355,- lekce Dračí jógy + 990 Kč příspěvek na rituál (nebo 1333,- dohromady) ❤️ 

V ceně je zahrnuto: Dračí jóga (1,5hod) + Vedený RITUÁL pro podpoření proudící energie a živosti, terapeutické pohybové techniky a práce s dechem, drobné občerstvení a magické opékání ❤️✨ (4 – 4,5hod).

Akce bude opět v komorním kruhu, proto je dobré své místo rezervovat rychle. Rezervace předem je nezbytná. Rezervace proběhne po připsání celé částky za workshop na účet 2800402410/2010.

Pro koho je workshop vhodný: pro ženy i muže všech věkových kategorií, můžete vzít i děti .

 

PŘIHLÁŠKA:

 

 

Lektorka: Darja Rádha Angel

„Mou medicínou je být sama sebou. Tímto procesem provázím klienty při terapiích mentálních, dotykových, osobních rituálech a lekcích ✨. Co nejvíce se propojit s částmi sebe, které jsou dosud neprozkoumané. V tom vnímám celistvost a úplnost energie a vnitřní síly.

Mou vášní je tanec, dotek, jóga, cestování, práce s vnitřní sexuální energií, vaření a objevování všech možných smyslových vjemů, protože za mě naplněné smysly dávají smysl i životu ✨.

Nejdu cestou odpírání, ale vydávám se cestou prožívání. Maximálního prožití všech stavů bytí, pocitů a prožitků. Ztotožněním se se svým vlastním já a prožitím naplno všech svých částí získáváme autenticitu, radost, pocit, že jsme tady správně a na svém místě. Proto se sama na své cestě i na cestě se svými klienty vrhám jak do vědomých, tak do nevědomých vod a postupně skládáme střípky SEBE ✨.“

Více o Darji naleznete ZDE.

 

1333 Kč

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *