KAŽDOU STŘEDU: Dračí jóga v Kolíně

„Když rozhýbeš tělo, rozhýbe se vše ve Tvém životě.“

 

DRAČÍ JÓGA

Dračí jóga vás brzy zbaví přesvědčení, že je něco, co ve Vašem životě není možné. Bortí dogmata, předsudky a přesvědčení, která již neslouží. Dodá energii tam, kde je ji nedostatek a transformuje to, co stagnuje. Dračí jóga probouzí k životu spící a navrací flexibilitu a rozsah tam, kde je rigidita a stereotypy. Pokud chcete opravdu oživit své tělo a ducha, učinit změny ve svém životě, pak tato kombinace fyzického, mentálního a dechového cvičení je PRÁVĚ pro VÁS <3

 

Co je SOU – ČÁSTÍ:

  • dech
  • práce s pánevním dnem
  • životní – sexuální energie – kundalini
  • živost
  • smysl(nost) – dát smysl životu
  • procítění 
  • magie
  • transformace
  • propojení se svým středem

 

DRACI

Draci jsou propojením ze-mě a ve-smíru. Propojují tělo a ducha. Jejich domovem je jak hloubka Matky Země, tak nebesa. Jsou hluboce propojeni se svou animálností (živočišností) a zároveň se svým duchem (důvěrou, povznesením a nadhledem). Dračí energie je energie života bez kompromisů, bez odkladů a ve své pravdě. Vedou nás k přijetí magie a zázraků do života jako jeho přirozené sou-části. 

“Pokud máte pocit, že už nevíte kudy kam, pozvěte do svého života zázrak <3”.

 

KDY: každou středu od 19 do 20,30 (začínáme 12.10.2022 první 0.lekcí)

KDE: TC Královská, Královská cesta 962, Kolín

CENA: 300,-/za první lekci

Každá další placená samostatně 390Kč, nebo 1050Kč/3 lekce nebo 3000Kč/10 lekcí

 

Celý kurz obsahuje dohromady 11 lekcí. Pokud máte zaplaceny lekce všechny a stane se, že 2x nemůžete přijít, lze si nahradit lekci formou záznamu lekce Dračí jógy, které vám budou zaslány namísto živé lekce. 

 

Co si vzít s sebou: jógamatku, deku nebo šátek na přikrytí během relaxace, pohodlné oblečení umožňující pohyb, pití a otevřenou mysl <3

 

 

 

 

 

Lektorka:

Ing. Darja Rádha Angel

Lektorka jógy, ceremonialistka, masážní terapeutka, tanečnice, matka a porodní bába. Více o mně naleznete ZDE.

 

Pro rezervaci Vašeho místa zašlete prosím 300,-/pro rezervaci na 0.lekci nebo 1000,- registrační poplatek pro rezervaci celého kurzu, zbylou část pak můžete v hotovosti uhradit na místě po lekci. Účet č. 2800402410/2010. Do poznámky celé své jméno, V.S.: vaše telefonní číslo.

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *