PROBĚHLO: KAKAO & DECH & DUŠIČKY

Proč DECH A KAKAO?

Dech otevírá naše vědomí a duši a kakao naše srdce, proto je mnohem snazší v tomto stavu zapracovat na svých programech, procesech a návycích. 

Workshop je volně navazujícím pokračováním předchozího (účastnit se tak můžete, i pokud jste nebyli na prvním workshopu). Naučíme se další techniky techniky a prohloubíme stávající, které budete moci používat ve své praxi.

 

KAKAKOVÝ RITUÁL

Kakao je dle indiánské tradice klíč k nitru, srdci a vnitřnímu dítěti. Otevírá v nás hluboce skrytá místa a otevírá je jemným a pečujícím způsobem. Energie kakaa velmi rezonuje s naším vnitřním dítětem a pozývá ho k nám do světa dospělých. Dává mu možnost projevit se, pobýt s námi a sdělit to, co je důležité. Kakao dokáže otevřít, vynést na povrch a uzdravit naše niterná zranění a křivdy nejen z dětského věku. Dokáže velmi jemně navnímat a přenést náš záměr do hmoty a otevřít nám tak to, co je potřeba. V indiánské tradici je tato plodina spojena s vášní, láskou, uvolněním, radostí, potěšením, sexuální energií a štěstím. Působí jako afrodiziakum a stimuluje náš energetický systém. Zvláště silně působí na naše energetické centrum lásky a vztahů – srdeční čakru – Anáhatu a naše emoční centrum čakra Solar plexu – Manipúru. 

Kakaové obřady vedu již 6 let a zažila jsem s nimi spoustu krásných příběhů. Ještě úplně jiný rozměr pro mě dostaly po indiánském zasvěcení do tajů kakaa od porodních bab Angeliny Martinez z Mexika a Lality z tradice Mhuysca z Kolumbie. 

Kakao používám při rituálech převážně ve formě obřadní čokolády, což jsou boby + kakaové máslo, které vytvoří konzistentní kakaovou hmotu (asi chápete, že od klasické čokolády jsme ještě pořád hodně daleko…i když nic proti ní ❤️)

Kakao je v čisté podobě díky svému složení velmi zajímavé na cestě objevování vlastního těla, dotekové a emoční citlivosti a meditativní koncentrace. Potkání svého těla s kakaem v této ceremoniální a koncentrované podobě bývá velkým překvapením a novým objevným potkáním se se sebou samým. Tento stav umožňuje experimentovat se svou přítomností, spontánností a hravostí. Rozproudí v těle divokou energii, okysličí několikanásobně intenzivněji kůži na povrchu celého těla a nabudí emoční srdce způsobem sobě vlastním.

Více o obřadním kakau ZDE.

 

DECH

Dech a dechové praxe jsou velmi transformační metodou, která je tělu vlastní, naprosto přirozené a bezvýhradně nezbytná. Většina populace dýchá velmi povrchově a nemá vůbec ponětí o tom, jak moc dokáže práce s dechem naše tělo pozvednou, uzdravit a oživit a ještě méně bytostí ví o tom, jak velký efekt může sehrát v naší psychice a vědomí či podvědomí. Dech dokáže uzdravit náš pohybový aparát, páteř, svaly, nervovou soustavu…dokáže být zázračným lékem pro řadu našich částí a zároveň velmi transcendentální technikou pro naši mysl a duši.

 

DUŠIČKY & RITUÁL

Nacházíme se v době dušičkové…v temnější části roku. Pojďme rituálem ukončit a odevzdat vše, co nám již neslouží a otevřít dveře tomu novému v nás a potažmo venku ❤️. Rituál povedu laskavým způsobem a tak, aby prázdná místa v nás byla naplněny láskou, soucitem a nadšením pro to, co se otevírá. Bohyně Morana nám ukazuje, jak laskavě můžeme věci ukončovat. Rituál povedu se záměrem znovunalezení a znovuobnovení vnitřní síly a se záměrem umět se postavit sama za sebe ❤️. Rituál zahrnuje i vedenou meditaci pro zpracování vnitřních programů s ukončováním❤️.

 

TÉMATA, O NICHŽ SE NEMLUVÍ ❤️

Každá může do kruhu přinést téma, o kterém se běžně ve společnosti nemluví. Mnohdy je obtíž najít někoho, komu se můžete s tímto svěřit. Přesto jde o tak důležitá témata a pro naši společnost velmi léčivá. Protože pokud můžeme otevřeně sdílet svůj příběh týkající se těžkého porodu, smrti, potratu, zrady, odloučení, traumatu, násilí, nehezkých sexuálních zkušeností anebo prostě jen témat, kterou jsou ve společnosti „MOC“, nastává léčení. Na druhé straně totiž pocítíte soucitné naslouchání bez hodnocení, soudu nebo rad… jizva ve vašem těle a duši se tak konečně může zacelit nebo se v energii přijetí, alespoň začít léčit ❤️.

 

Kdy: Pátek 3. 11. ve 17,30 hod

Kde: Mostní 73, Kolín

Cena: 880 Kč příspěvek na workshop “Dech, kakao, dušičky” (4 hod). V ceně je zahrnuta pořádná dávka Rituálního kakaa a kakaových bobů, pitný režim a občerstvení.

Akce bude opět v komorním kruhu, proto je dobré své místo rezervovat rychle. Rezervace předem je z důvodu zajištění rituálního kakaa nezbytná.

Pro koho je workshop vhodný: pro ženy i muže všech věkových kategorií. Praxi budeme provádět vsedě.

 

PŘIHLÁŠKA:

 

 

Lektorka: Darja Rádha Angel

„Mou medicínou je být sama sebou. Tímto procesem provázím klienty při terapiích mentálních, dotykových, osobních rituálech a lekcích ✨. Co nejvíce se propojit s částmi sebe, které jsou dosud neprozkoumané. V tom vnímám celistvost a úplnost energie a vnitřní síly.

Mou vášní je tanec, dotek, jóga, cestování, práce s vnitřní sexuální energií, vaření a objevování všech možných smyslových vjemů, protože za mě naplněné smysly dávají smysl i životu ✨.

Nejdu cestou odpírání, ale vydávám se cestou prožívání. Maximálního prožití všech stavů bytí, pocitů a prožitků. Ztotožněním se se svým vlastním já a prožitím naplno všech svých částí získáváme autenticitu, radost, pocit, že jsme tady správně a na svém místě. Proto se sama na své cestě i na cestě se svými klienty vrhám jak do vědomých, tak do nevědomých vod a postupně skládáme střípky SEBE ✨.“

Více o Darji naleznete ZDE.

 

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *