✨KAKAO & DECH & DRAČÍ POHYB & ZVUKOVÁ LÁZEŇ – KOLÍN

Proč DECH A KAKAO?

Dech otevírá naše vědomí a duši a kakao naše srdce, proto je mnohem snazší v tomto stavu zapracovat na svých programech, procesech a návycích. 

Workshop je volně navazujícím pokračováním předchozího (účastnit se tak můžete, i pokud jste nebyli na prvním workshopu). Naučíme se další techniky techniky a prohloubíme stávající, které budete moci používat ve své praxi.

 

KAKAKOVÝ RITUÁL

Kakao je dle indiánské tradice klíč k nitru, srdci a vnitřnímu dítěti. Otevírá v nás hluboce skrytá místa a otevírá je jemným a pečujícím způsobem. Energie kakaa velmi rezonuje s naším vnitřním dítětem a pozývá ho k nám do světa dospělých. Dává mu možnost projevit se, pobýt s námi a sdělit to, co je důležité. Kakao dokáže otevřít, vynést na povrch a uzdravit naše niterná zranění a křivdy nejen z dětského věku. Dokáže velmi jemně navnímat a přenést náš záměr do hmoty a otevřít nám tak to, co je potřeba. V indiánské tradici je tato plodina spojena s vášní, láskou, uvolněním, radostí, potěšením, sexuální energií a štěstím. Působí jako afrodiziakum a stimuluje náš energetický systém. Zvláště silně působí na naše energetické centrum lásky a vztahů – srdeční čakru – Anáhatu a naše emoční centrum čakra Solar plexu – Manipúru. 

Kakaové obřady vedu již 6 let a zažila jsem s nimi spoustu krásných příběhů. Ještě úplně jiný rozměr pro mě dostaly po indiánském zasvěcení do tajů kakaa od porodních bab Angeliny Martinez z Mexika a Lality z tradice Mhuysca z Kolumbie. 

Kakao používám při rituálech převážně ve formě obřadní čokolády, což jsou boby + kakaové máslo, které vytvoří konzistentní kakaovou hmotu (asi chápete, že od klasické čokolády jsme ještě pořád hodně daleko…i když nic proti ní ❤️)

Kakao je v čisté podobě díky svému složení velmi zajímavé na cestě objevování vlastního těla, dotekové a emoční citlivosti a meditativní koncentrace. Potkání svého těla s kakaem v této ceremoniální a koncentrované podobě bývá velkým překvapením a novým objevným potkáním se se sebou samým. Tento stav umožňuje experimentovat se svou přítomností, spontánností a hravostí. Rozproudí v těle divokou energii, okysličí několikanásobně intenzivněji kůži na povrchu celého těla a nabudí emoční srdce způsobem sobě vlastním.

Více o obřadním kakau ZDE.

 

DECH

Dech a dechové praxe jsou velmi transformační metodou, která je tělu vlastní, naprosto přirozené a bezvýhradně nezbytná. Většina populace dýchá velmi povrchově a nemá vůbec ponětí o tom, jak moc dokáže práce s dechem naše tělo pozvednou, uzdravit a oživit a ještě méně bytostí ví o tom, jak velký efekt může sehrát v naší psychice a vědomí či podvědomí. Dech dokáže uzdravit náš pohybový aparát, páteř, svaly, nervovou soustavu…dokáže být zázračným lékem pro řadu našich částí a zároveň velmi transcendentální technikou pro naši mysl a duši.

 

DRAČÍ POHYB

Budeme se věnovat dynamickému dračímu pohybu tak, abychom otevřely energetické zámky ve svém těla a naše energie plynula volně a bez bloků přesně tam, kam ji potřebujeme. Pokud často cítíme únavu, je to způsob, jak svou energii znovu v těle rozproudit .

 

ZVUKOVÁ LÁZEŇ


Meditace pro vyladění našeho těla na láskyplné vibrace, pozvednutí energie a vnímavosti hlasu našeho těla a srdce. Během zvukové meditace budu pracovat s hudebními nástroji, které očišťují naše tělo, otevírají a pročišťují emoce a naše srdce. Tibetské mísy, zvonkohry, kalimba, dešťová hůl, šamanský buben, indiánská flétna a další ❤.

 

 

Kdy: Pondělí 10. 7. v 17,30 – 21,30

Kde: Mostní 73, Kolín

Cena: 880 Kč příspěvek na workshop “KAKAO & DECH & POHYB & ZVUK” (4 hod). V ceně je zahrnuta pořádná dávka Rituálního kakaa a kakaových bobů, pitný režim a občerstvení.

Akce bude opět v komorním kruhu, proto je dobré své místo rezervovat rychle. Rezervace předem je z důvodu zajištění rituálního kakaa nezbytná. Rezervace proběhne po připsání celé částky za workshop na účet 2800402410/2010.

Pro koho je workshop vhodný: pro ženy i muže všech věkových kategorií. Praxi budeme provádět vsedě.

 

PŘIHLÁŠKA:

 

 

Lektorka: Darja Rádha Angel

„Mou medicínou je být sama sebou. Tímto procesem provázím klienty při terapiích mentálních, dotykových, osobních rituálech a lekcích ✨. Co nejvíce se propojit s částmi sebe, které jsou dosud neprozkoumané. V tom vnímám celistvost a úplnost energie a vnitřní síly.

Mou vášní je tanec, dotek, jóga, cestování, práce s vnitřní sexuální energií, vaření a objevování všech možných smyslových vjemů, protože za mě naplněné smysly dávají smysl i životu ✨.

Nejdu cestou odpírání, ale vydávám se cestou prožívání. Maximálního prožití všech stavů bytí, pocitů a prožitků. Ztotožněním se se svým vlastním já a prožitím naplno všech svých částí získáváme autenticitu, radost, pocit, že jsme tady správně a na svém místě. Proto se sama na své cestě i na cestě se svými klienty vrhám jak do vědomých, tak do nevědomých vod a postupně skládáme střípky SEBE ✨.“

Více o Darji naleznete ZDE.

 

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *