SRPEN: Mlýnská cochcárna s programem dálného východu a západu

Krásný den, přátelé,
rádi bychom vás pozvali na víkendové setkání (kdo chce, může zůstat i déle), od pátku 14. do neděle 16.8. je oficiální program.
Setkáme se za účelem pobavení, sdílení radosti, poznání a sdílení letních prožitků 🙂 <3
Program je čistě dobrovolný, účastnit se můžete, nemusíte anebo jen částečně za úměrný příspěvek. Pokud vás zaujalo pouze něco z programu, budeme rádi když přijdete či přijedete klidně i „na skok“ Děti jsou vítány jak na mlýně, tak i na programu dle Vašeho uvážení.
Pro koho je akce určena? Pro přátelé mlýna, účastnice kurzů ŽENA, která VÍ a přátelé z kurzů Michala a Sida (tak teď už víte, že z toho může být i seznamka stejně smýšlejících přátel a lidí), pro rodiny našich přátel a kohokoli s kým akce rezonuje, okolní sousedy a jiné spřízněné duše <3
 
PROGRAM:
PÁTEK
18 – 19:00 Večeře
19 – 22:00 Čajový rituál a Indický večer
Ochutnáte čaje dovezené z Indie, Thajska, Maroka, Číny…můžete se těšit na Masala čaj, Indický čaj, Touareg, Thajský čaj, Rize, Darjeeling a další) čaje budou podávány s arabským a indickým občerstvením a budu jej doplňovat promítáním fotek z INDIE a komentovat historkami z mého života v INDII, na vlastní kůži poznáte, jak mohou být silné účinky po užití silného a kvalitního čaje :-).
22:00 až dále neorganizovaná zábava
 
SOBOTA
8 – 9:00 Pohybová meditace – Súfijské cvičení „4 směry“
18 – 21:00 Kakaový rituál s muzikoterapií
Večer si okořeníme rituální dávkou raw nepraženého 100% kakaa dovezeného z Ekvádoru, dle chuti můžete přidat příslušné koření a sušenou třtinovou šťávu. Kakao pracuje s naším nitrem, vynese uskladňované emoce na povrch a rozproudí prožívání dětské radosti a naši energii, následuje dynamická pohybová a dechová část a poté zklidnění spolu s muzikoterapií
Poznámka: Při účasti na kakaovém rituálu je velmi doporučeno celý den nejíst!!!!
21:00 – kdo jak vydrží 😀 sdílení, povídání, bavení a neorganizovaná zábava
 
NEDĚLE
8 – 9:00 Pohybová meditace – Súfijské cvičení „4 směry“
13:00 OBĚD
volný program
 
Mimo zmíněný program můžete jakkoli přispět svou troškou „do mlýna“ a vymyslet cokoli pro děti či dospělé a podílet se tak na kolektivní radosti <3.
Můžete jezdit libovolně na výlety do okolí…z místních kouzelných míst: Zámek Žleby, Zruč nad Sázavou, Kačina, hrad Sion, zábavní centrum pro děti Heroland, pokud jste majiteli nějakého vodního vozítka např.: paddleboard – můžete využít na mlýnském rybníku.
Kdo zde ještě nebyl, sami uvidíte, že je zde prostředí kouzelné, přímo stvořené k procházkám v lese, sběru bylin a hub a letním radovánkám.
Kdo by chtěl zůstat déle a strávit zde svou dovolenou, pak je to možné od úterý 11.8.do čtvrtku 20.8. po domluvě s Michalem.
 
CENY:
Ubytování: Ubytování 300 Kč/noc (290 Kč ubytování + 10 Kč poplatek obci) + 50 Kč jednorázový poplatek za povlečení, 250 Kč/noc pro děti 10 let + 50 Kč jednorázový poplatek za povlečení, spaní ve stanech 160 Kč/ os./noc (150 Kč ubytování + 10 Kč poplatek obci), děti do 10 let – 100 Kč/os./noc.
Ceny jsou sníženy speciálně pro tuto akci.
 
Strava: 630 Kč (pátek večeře, sobota snídaně, sobota večeře – po kakaovém rituálu, pro neúčastnící se již dříve, neděle snídaně, neděle oběd), po domluvě je možné zajistit i sobotní oběd.
Příspěvek na program: 1250 Kč (čajový rituál, indický večer, kakaový rituál a 2x ranní meditace, děti po domluvě dle věku za symbolický příspěvek nebo zdarma)
Kdo by se chtěl naučit něco z indické kuchyně, můžete přijet v pátek již dříve a jste vítání v kuchyni, můžete přihlížet nebo také pomáhat :-)))
 
FOTO: Na mě vykouklo, když jsem do fotobanky zadala klíčové slovo setkání :-). Zvolila jsem ho pro upoutání pozornosti a nebylo myšleno urážlivě :-). Je maximálně tématické, protože si můžete na místě zakoupit vajíčka z domácího mlýnského chovu slepic :-)!
PŘIHLÁŠKA: emailem na darja.yoga@gmail.com
 
 
 

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *