PROBĚHLO: ŽENA, která VÍ – 7denní kurz pro ženy (s dětmi i bez:-)

Intenzivní 7denní kurz pro ženy (s dětmi i bez) v komorním počtu účastnic :-). Přijeďte objevovat krásu svého ženství v krásném prostředí Jizerských hor a spolu s vegetariánskou detoxikační stravou. Zážitky a znalosti, které si odvezete budou pozitivní i intenzivní :-)!

Naučíte se…

Vaginální samomapování (technika pro péči o svou yoni a znovuobnovení zdroje své energie a moudrosti)

Relaxační celostní olejovou masáž – (naučíte se techniku příjemného doteku a ucelené jednoduché a velmi příjemné masáže)

Anatomii ženského a mužského těla (velmi rozšířená verze toho, co jste se učili na střední škole a to čemu většina dospělých stále vůbec nerozumí :-))

Tantrickou masáž muže a ženy (po kurzu můžete svého muže obdarovat nejen krásnou masáží, ale také mu můžete sama na svém těle předvést, jak on může uspokojit vás)

Techniku přepisu svého porodu (váš porod nebo porod vašeho dítěte)

Aktivovat své pánevní dno (techniky pro aktivaci pánevního dna a jeho zdravou funkci)

Techniky pro otevření hlasu a proudu životní energie (věděly jste, že hlas úzce souvisí s vašimi emocemi, prožíváním života, prouděním energie? V jakém stavu je vaše krční hrdlo se odráží v hrdle děložním.)

Pohybová terapie pro tělo a energii (tanec, pohyb, harmonizační pohybové meditace)

Oshovy dynamické meditace (naučíme se některé z intenzivních a dynamických oshových meditací pro pravidelné použití)

Techniky pro obnovení radosti, energie a tvořivosti (Jak často si hrajete jako dítě? A kdo jiný nás to může naučit než děti samotné? Tvoření žen a dětí…)

Zažijete…

Porodní rituál ve srubové sauně

Konstelace na vaše osobní témata

Silný kakaový rituál s dechovou praxí a záměrem

Rituál vaginální napářky

Rituál znovunabytí své ženské síly

Podporu a sdílení v ženském kruhu

 

Pro děti…

Možnost hlídání s kreativním programem („dětský klubík“) během některých našich lekcí, do zbytku programu je naopak zapojíme <3

Kdo jsem? Jsem ŽENOU, která miluje záhady! A miluje přicházet na jejich rozluštění. Pokud mám říci co, mě v životě nejvíce baví, tak je to rozhodně ŽIVOT :-)! jsem hledačkou pravdy v sobě a studentkou života, baví mě poznávat nové věci, dělat z nich vlastní závěry a přicházet na vlastní poznatky. Jdu svou vlastní cestou, kterou moje duše žádá. Nechci kopírovat cesty jiných. Stejně tak i vám nechci ukázat svou cestu, ale pomoci nalézt tu VAŠI…<3

 

Pojď se vydat na svou vlastní cestu, za mé podpory a podpory dalších žen.

Pojď objevit DAR – JÁ!

Pojď žít v souladu se SEBOU SAMA!
Vykroč vstříc SOBĚ, RADOSTI A LÁSCE!

 

Kdo je ŽENA, která VÍ?

ŽENA, KTERÁ ZNÁ SVOU HODNOTU.

ŽENA, KTERÁ JE VĚRNÁ SOBĚ SAMÉ.

ŽENA, KTERÁ JE ZTĚLESNĚNOU LÁSKOU.

ŽENA, KTERÁ JE ZÁROVEŇ DIVOKÁ A JEMNÁ.

ŽENA, KTERÁ JE LASKAVÁ A ODVÁŽNÁ. ŽENA, KTERÁ MÁ POKORU K ŽIVOTU A RESPEKT K OSTATNÍM BYTOSTEM.

 

Kdy: 18.10. – 24.10.2021 (začínáme ve pondělí ve 12hod a končíme v neděli v 15hod)
Kde: Horský dům Honey (Jizerské hory)
Kurzovné:  12 500(při zaplacení registračního poplatku 5000 Kč do 24.9.), cena poté: 13 500,- (kurzovné, ubytování 6 nocí ve dvou a třílůžkových pokojích, plná penze zaměřena na detox, pronájem prostor).
Strava bude vegetariánská a ajurvédská, zaměřena na očistu organismu.
Ubytování dětí, strava dětí a hlídání ve formě „dětského klubíku“ není zahrnuto v ceně pobytu. Cena bude rozpočtena dle konečného počtu dětí.
Místo bude rezervováno až po zaplacení registračního poplatku 5000,- (informace o platbě vám přijdou emailem po vyplnění přihlášky). Počet účastnic je omezen na 14 žen.
Pro rezervaci místa je nutné uhradit registrační poplatek do 2 dnů po odeslání přihlášky. Číslo účtu: 1839122024/3030, V.S.: 181021 a do poznámky uveďte své celé jméno. 
Změny v programu jsou vyhrazeny dle aktuální situace zúčastněných žen a probíhajících procesů na kurzu :-).
„Každá žena je natolik krásná, nakolik si to skutečně dovolí.“ 
„Snazší je zářit než žárlit, nepotlačte svoji zář, tak abyste mohli světu sebe dát.“

Darja Rádha Angel

Z kurzu si kromě silných prožitků odvezete více – MOUDROST a VĚDĚNÍ! Jak dál…Na kurzu se naučíte a osvojíte si techniky, které můžete používat na další témata, která vás v životě potkají. Zároveň si odvezete i materiály do nichž můžete znovu nahlédnout.  

Vítány jsou ženy každého věku, těhotné ženy, matky a také ženy, které jsou zrovna teď na cestě objevování krásy svého ženství :-)!

Lektorka:

Ing. Darja Rádha Angel (bodyworker, lektorka jógy a pohybových terapií a práce s tělem)

Být celistvou šťastnou bytostí žijící v hojnosti a lásce, pro mě znamená, neustálou a hlubokou práci na sobě samé a plnění svého životního záměru. Mým cílem je vést lidi ke svobodě, lásce a otevření, tak aby mohli poznat sami sebe a dokázali dojít k naplňování svého záměru, očistili energetickou zátěž rodiny a minulosti a žili tady a teď a sami za sebe. Dělá mi radost léčit lidi skrze jógu, tanec, masáže, ajurvédu, léčivé fyzické i energetické doteky.

O ajurvédu jsem se začala zajímat díky své perfektní zkušenosti s ajurvédskou medicínou, která mi doslova zachránila kůži. Naproti tomu běžná medicína vůbec nezabírala. Rozhodla jsem se, díky této příhodě a svému zájmu o nutriční výživu a masáže, ajurvédu studovat přímo v Indii. Absolvovala jsem 2leté studium ajurvédské terapie pod vedením indického lékaře. Několik měsíců jsem žila v rodinách ajurvédských lékařů a studovala tamní tajemství ajurvédské kuchyně. To, co jsem se naučila tam, jsem s respektem k principům ajurvédy a po konzultaci s ajurvédským lékařem, mírně transformovala tak, abychom mohli využít také suroviny z našeho klimatického pásma, které jsou našemu tělu bližší a jsou pro nás dostupnější.

Více o Darji na: www.radhaangel.czwww.lecenidotekem.cz

 

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *