PROBĚHLO: ✨UVOLNĚNÍ EMOCÍ skrze POHYB & HRU

Skrze pohyb a odemykání energetických zámků v těle, necháme projít a uvolnit naše emoce. Vyzkoušíme si různé pohybové, hlasové a tvořivé techniky pro práci s našimi emocemi, abychom je mohli použít ve chvílích, kdy se cítíme v přetlaku – třeba každý den :)).

Zaměříme se na místa v těle, kde naši energii pohlcují emoční uzly a skrze pohybové, hlasové a tvořivé techniky je rozuzlíme a dovolíme energii plně proudit. 

Techniky jsou vhodné pro dospělé i pro děti. 

Na workshopu vás provedu krásným balíčkem těchto technik a vysvětlím, kdy je vhodné je použít pro sebe nebo spolu se svými dětmi. Povíme si také o tom, jak je aplikovat jako přechodový rituál v náročných situacích, i v situacích každodenního života.

 

Pro koho je workshop vhodný:

❤️ Pro všechny, kdo prožívají emoce a občas (anebo skoro pořád:-)) si s nimi neví rady

❤️ Pro lidi, kteří naopak zcela neznají emoce a nedokážou je pochopit na druhých

❤️ Pro ty, které velmi rozčilují emoce u druhých lidí a obzvláště pak u dětí

❤️ Pro všechny, kdo by chtěl zažívat více radosti, energie, svobody, autenticity

 

 

 Můžete se těšit na zábavné, tvořivé a kreativní hry a cvičení pro uvolnění, rozproudění energie a radosti v těle ❤️.

 

 

Kdy: Sobota 27. 1. od 11,00 hod do 15hod

Kde: TC Královská, Královská cesta 962, Kolín

Cena: 1200 Kč (early bird 1050,- při zaplacení registračního příspěvku 600Kč do 20.1.)

Akce proběhne v komorním kruhu, proto je dobré své místo rezervovat včas. Rezervace proběhne po připsání registračního poplatku 600 Kč na účet 2800402410/2010. Zbytek částky můžete uhradit na místě v hotovosti. 

 

PŘIHLÁŠKA:

 

Lektorka: Darja Rádha Angel

„Mou medicínou je být sama sebou. Tímto procesem provázím klienty při terapiích mentálních, dotykových, osobních rituálech a lekcích ✨. Co nejvíce se propojit s částmi sebe, které jsou dosud neprozkoumané. V tom vnímám celistvost a úplnost energie a vnitřní síly.

Mou vášní je tanec, dotek, jóga, cestování, práce s vnitřní sexuální energií, vaření a objevování všech možných smyslových vjemů, protože za mě naplněné smysly dávají smysl i životu ✨.

Nejdu cestou odpírání, ale vydávám se cestou prožívání. Maximálního prožití všech stavů bytí, pocitů a prožitků. Ztotožněním se se svým vlastním já a prožitím naplno všech svých částí získáváme autenticitu, radost, pocit, že jsme tady správně a na svém místě. Proto se sama na své cestě i na cestě se svými klienty vrhám jak do vědomých, tak do nevědomých vod a postupně skládáme střípky SEBE ✨.“

Více o Darji naleznete ZDE.

1050 Kč

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *