SENZUÁLNÍ jóga

Naše smysly jsou našimi důležitými spojenci. Pomáhají nám vnímat, rozhodovat se, prožívat, chutnat, cítit, slyšet, vidět, dotýkat se a vědět. Skrze toto smyslové vnímání odhalujeme svůj životní záměr, svoje vnitřní touhy, své emoce, svá přesvědčení a svou  jedinečnou osobnost. Pokud známe sami sebe, je mnohem jednodušší uspokojit své touhy, potřeby a procítit ve svém nitru vnitřní harmonii, štěstí a lásku. 

Senzuální jóga je zaměřená na prožitek z každé asány (pozice), na vnímání vlastního těla skrze všechny smysly. Zaměřuje se na bytí v daném okamžiku tady a teď. Je o vnímání těla jako nástroje, který nám říká, zda se nacházíme v situaci, která je s námi v souladu, zda respektujeme sami sebe a své hranice. Vyladěním svého těla a posloucháním jeho signálů se dokážeme snadněji a lépe rozhodovat a pečovat o sebe a svůj život s větší láskou. Tato praxe je především o napojení na svůj vnitřní střed a svou duši, vnímání možností a potenciálu vlastního těla. Energie v našem těle začne volně proudit a my budeme pociťovat mnohem více lásky, radosti a harmonie v životě.

(Senzuální jóga dle mé vlastní metody)

Pro koho je vhodná:

Pro každého, kdo touží po zklidnění a harmonii či relaxaci svého těla a mysli.

Kdy a Kde? Úterý 17,30 – 19 (kavárna Matky sobě, Kutná hora) od 23.1.2020

Cena? 1800Kč/10 lekcí (cena při platbě 1 lekce 200,-Kč)

Rezervace místa proběhne po registraci níže uhrazení registračního poplatku 500,-Kč. Zbytek kurzu bude uhrazen na místě. 

Možnost náhrady 2 lekcí na jiném probíhajícím kurzu a doplacení rozdílu ceny při omluvě předem alespoň 1 den.

Je možné i vyzkoušet první lekci a poté doplatit zbytek kurzu. V tomto případě se prosím také přihlašte přes přihlášku. Do poznámky napište, že to vyzkoušíte, a namísto registračního poplatku zaplaťte první lekci.

Rezervace místa proběhne po registraci ZDE.

 

V čem vám budu nápomocná?

Vedení v pozicích

Asistence v pozicích

Vedení v relaxaci

Důvěru v sebe samu

Co Vám to přinese?

Harmonii, klid a vyrovnanost

Vnitřní sílu

Pružnost, Zdraví

Radost a naplnění

Hlubší propojení se sebou

Sebevědomí a sebeúctu

 

 

180

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *