OSLAVA BELTAINE 8.5. – Kutná Hora ❤️✨🔥

Pojďme společně oslavit BELTAINE dodatečně v termínu 9.5. v 17,00 v Kutné Hoře v komorním kruhu u ohně a podle původních tradic…ZVÍŘECÍ MASKY VÍTÁNY ❤️🦁.

 

 

 

Rituálem podpoříme záměrem i prakticky proudění energie KUNDALINI v celém těle, podpoříme tak plodnost života, projektů, radosti. Budeme pracovat s DECHEM, procvičíme tělo DRAČÍM POHYBEM & DRAČÍ JÓGOU. SMYSLOVOU MEDITACÍ se přeneseme do svého vnitřního světa PODVĚDOMÍ a nastartujeme kreativitu pomocí své FANTAZIE ❤️✨.

 

Tento sezónní svátek byl prapůvodně slaven pro podporu plodnosti, lásky a sexuality. Smyslem bylo požehnat přírodu, zvířata i lidi k plodnosti, lásce, zdraví a vitalitě. Protože bez plodnosti není život. A bez života není pokračování… ❤️

V době kdy příroda kvete a omamně voní se probouzí naše smysly a těla. Naše nálada je radostnější a hravější. A cílem této oslavy je vdechnout život a krásu do nás a okolního světa. Pojďme se vrátit k původním kořenům a oslavit tentokrát svátek lásky, plodnosti a krásy – ohněm, tancem a zvířecími maskami ❤️🦁.

Nebude chybět ani celý příběh, jak tento svátek v Kole roku vznikl a jak se později díky okolním vlivům transformoval. Vraťme mu společně jeho původní smysl a naučme naše děti, že není potřeba nikoho upalovat, že největší stíny spálíme tím, že budeme sebe a svět kolem nás milovat ❤️🔥.

 

Kdy: Čtvrtek 9. 5. v 17,00 – předpokládaný konec ve 21,00

Kde: Kutná Hora

Cena: 950 Kč příspěvek na rituál. V ceně je zahrnuto: vedený rituál pro podpoření kundalini energie, lekce Dračí jógy a práce s dechem, drobné občerstvení ❤️✨.

Akce bude opět v komorním kruhu, proto je dobré své místo rezervovat rychle. Rezervace předem je nezbytná. Rezervace proběhne po připsání celé částky za workshop na účet 2800402410/2010.

Pro koho je workshop vhodný: pro ženy i muže všech věkových kategorií.

 

PŘIHLÁŠKA:

 

 

Lektorka: Darja Rádha Angel

„Mou medicínou je být sama sebou. Tímto procesem provázím klienty při terapiích mentálních, dotykových, osobních rituálech a lekcích ✨. Co nejvíce se propojit s částmi sebe, které jsou dosud neprozkoumané. V tom vnímám celistvost a úplnost energie a vnitřní síly.

Mou vášní je tanec, dotek, jóga, cestování, práce s vnitřní sexuální energií, vaření a objevování všech možných smyslových vjemů, protože za mě naplněné smysly dávají smysl i životu ✨.

Nejdu cestou odpírání, ale vydávám se cestou prožívání. Maximálního prožití všech stavů bytí, pocitů a prožitků. Ztotožněním se se svým vlastním já a prožitím naplno všech svých částí získáváme autenticitu, radost, pocit, že jsme tady správně a na svém místě. Proto se sama na své cestě i na cestě se svými klienty vrhám jak do vědomých, tak do nevědomých vod a postupně skládáme střípky SEBE ✨.“

Více o Darji naleznete ZDE.

 

950 Kč

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *