PROBĚHLO: ČAJOVÝ RITUÁL & POHYB & DECH & HLAS

✨ ČAJOVÝ RITUÁL

Provedu vás tradiční přípravou indického čaje (či indického masala čaje – kořeněného), tak jak jsem do této tradice byla zasvěcena v Indii. Jelikož do této doby jsem nikdy neuměla ve své kuchyni docílit skutečné chutě indického čaje a mnohdy jsem takový nenašla ani ve výborných čajovnách zde v ČR. Přitom v Indii tento fenomenální čaj naleznete na každém rohu a u každého stánku…tak v čem je to kouzlo? ❤️

 

 DRAČÍ ENERGIZUJÍCÍ POHYB

O co jde? Jde o pohybovou terapii založenou na zapojení své energie kundalini, dechu a různých částí těla, která obvykle bývají více statická a zatuhlá a schovávají obrovské množství energie a potenciálu, který dosud spí. Zaměříme se na uvolnění blokád v těle (a potažmo v životě), pozvednutí energie a vnímavosti našeho těla a pocitů. Dodáme svému tělu novou šťávu, živost a radost ❤️.

 

DECH

Dech a dechové praxe jsou velmi transformační metodou, která je tělu vlastní, naprosto přirozené a bezvýhradně nezbytná. Většina populace dýchá velmi povrchově a nemá vůbec ponětí o tom, jak moc dokáže práce s dechem naše tělo pozvednou, uzdravit a oživit a ještě méně bytostí ví o tom, jak velký efekt může sehrát v naší psychice a vědomí či podvědomí. Dech dokáže uzdravit náš pohybový aparát, páteř, svaly, nervovou soustavu…dokáže být zázračným lékem pro řadu našich částí a zároveň velmi transcendentální technikou pro naši mysl a duši.

Tentokrát to však vezmeme trošku jinak a spolu s dechem použijeme i nás hlas a pohyb. V tu chvíli to, čeho jste v dechových technikách dosud nebyli schopni, půjde s naprostou lehkostí. Jak? Hlas a pohyb otevírá v těle ještě zcela jiné rozměry a míru potenciálu.

 

PRÁCE S HLASEM

Vytvoříme synchronní souladný zvuk a budeme pracovat nejen s dechem, ale také s jednoduchými hlasovými technikami, které tento dech prohloubí. Není potřeba, abyste měli hlasovou průpravu, ani uměli hezky zpívat, budeme používat velmi primitivní zvuky pro rozproudění energie v těle a v životě. ❤️.

 

.

 

Kdy: Úterý 10.10. ve 17,30 hod

Kde: Mostní 73, Kolín

Cena: 880 Kč příspěvek na celý workshop (4 hod). V ceně je zahrnutý čajový rituál, pitný režim a občerstvení po workshopu.

Akce bude opět v komorním kruhu, proto je dobré své místo rezervovat rychle. Rezervace předem je z důvodu zajištění pochutin nezbytná.

Pro koho je workshop vhodný: pro ženy i muže všech věkových kategorií. Praxi budeme provádět vsedě.

 

PŘIHLÁŠKA:

 

 

Lektorka: Darja Rádha Angel

„Mou medicínou je být sama sebou. Tímto procesem provázím klienty při terapiích mentálních, dotykových, osobních rituálech a lekcích ✨. Co nejvíce se propojit s částmi sebe, které jsou dosud neprozkoumané. V tom vnímám celistvost a úplnost energie a vnitřní síly.

Mou vášní je tanec, dotek, jóga, cestování, práce s vnitřní sexuální energií, vaření a objevování všech možných smyslových vjemů, protože za mě naplněné smysly dávají smysl i životu ✨.

Nejdu cestou odpírání, ale vydávám se cestou prožívání. Maximálního prožití všech stavů bytí, pocitů a prožitků. Ztotožněním se se svým vlastním já a prožitím naplno všech svých částí získáváme autenticitu, radost, pocit, že jsme tady správně a na svém místě. Proto se sama na své cestě i na cestě se svými klienty vrhám jak do vědomých, tak do nevědomých vod a postupně skládáme střípky SEBE ✨.“

Více o Darji naleznete ZDE.

 

880 Kč

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *