PROBĚHLO: 🧚‍♀️ LESNÍ ZDROJOVÁNÍ + KAKAO (workshop)

„RADOST, LEHKOST, HARMONIE, ZDROJE A STAVEBNÍ KAMENY“

„ZASTAV SE A PROŽÍVEJ“

 

V nádherném prostředí naši lesní krajiny vás provedu medicínou kakaa a Matky Země, medicínou vody, ohně a vzduchu ❤️

Naplnění sebe sama zdroji, které jsou tak důležité pro fungování v běžném životě s energií, lehkostí a radostí. Obzvlášť pokud nám některé základní stavební kameny z našeho dětství chybí ❤️.

„Lesním zdrojováním“ se přeneseme do kouzelného světa v nás, v přírodě, v napojení a naladění se na Matku Zemi, lesní tvory a a energii spojení ❤️.

Naplníme sami sebe, své vnitřní dítě a své tělo radostí ❤️.

Kouzelné putování po naší magické krajině plné drobných i velkých radostí a zázraků, symbolů a znamení, kterých si v běžném životě nestačíme povšimnout ❤️.

 

„Zanech za sebou tíhu a pojď léčit své tělo a duši skrze cestu radosti, hravosti a naplnění. Odnes si techniky, kterými se budeš napojovat a zdrojovat, kdykoli to bude potřeba. ❤️

 

 

Lesní procházka za vnitřní radostí a napojením na sebe a přírodu. Zdrojování sebe sama

✨ Energetické a harmonizační dračí cvičení (vhodné pro osobní domácí praxi)

Meditační techniky pro propojovaní se s přírodou

✨ Způsoby, jak udržovat vysokou vibraci v těle

Postup, jak si udělat svůj osobní rituál v přírodě

Šamanská meditace k nalezení svého životního smyslu 

Sdílení a léčení v kruhu

✨ Dechem k radosti a naplnění

✨ Medicína kakaa a Matky Země, elementu ohně, vzduchu a vody a rituál se všemi těmito bytostmi.

✨ Vysvětlení důležitosti zdrojů a základních kamenů a způsoby, jak je v životě nalézt a udržet.

 

 

 

Kdy: Neděle 18.11. Od 9,30 do 18,00

Kde: Středočeský kraj

Cena: 2220 Kč příspěvek na workshop “Lesní zdrojování” při zaplacení registračního poplatku 1220 Kč do středy 10.11. Po tomto datu již platí plná cena 2500 Kč. Pro rezervaci svého místa prosím vyplňte přihlášku a pošlete registrační poplatek na účet 2800402410/2010.

V ceně je zahrnuta přehledná příručka pro rozproudění vnitřní spokojenosti, harmonie a radosti. Akce proběhne v komorním kruhu, tedy žádná „masovka“ a prostor pro individuální přístup.

Rezervace předem je díky omezenému počtu míst nezbytná.

 

Pro koho je workshop vhodný: pro ženy i muže všech věkových kategorií se základní fyzickou zdatností. Putování bude pomalé a terén nenáročný.

 

 

PŘIHLÁŠKA:

 

 

Lektorka: Darja Rádha Angel

„Mou medicínou je být sama sebou. Tímto procesem provázím klienty při terapiích mentálních, dotykových, osobních rituálech a lekcích ✨. Co nejvíce se propojit s částmi sebe, které jsou dosud neprozkoumané. V tom vnímám celistvost a úplnost energie a vnitřní síly.

Mou vášní je tanec, dotek, jóga, cestování, práce s vnitřní sexuální energií, vaření a objevování všech možných smyslových vjemů, protože za mě naplněné smysly dávají smysl i životu ✨.

Nejdu cestou odpírání, ale vydávám se cestou prožívání. Maximálního prožití všech stavů bytí, pocitů a prožitků. Ztotožněním se se svým vlastním já a prožitím naplno všech svých částí získáváme autenticitu, radost, pocit, že jsme tady správně a na svém místě. Proto se sama na své cestě i na cestě se svými klienty vrhám jak do vědomých, tak do nevědomých vod a postupně skládáme střípky SEBE ✨.“

Více o Darji naleznete ZDE.

 

2500 Kč

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *